
Шейкер BioTech Wave + Nano 300 мл, White
- Готово до відправки
- Код: CN3804
230 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шейкер Biotech Wave Nano для спортивного харчування складається з 2-х відсіків, основний відсік має об'єм 300 мл. також відсік на 150 мл.
Такий об'єм дозволяє транспортувати в шейкері додаткову порцію спортивного препарату порошку.
2-х компонентний шейкер Wave Shaker 2 в 1 BioTech Виготовлений з BPA та пластику, що не містить токсинів (Зроблено в ЄС).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Висота у пакунку | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Угорщина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 300 |
| Спеціальні | З контейнером |
| Тип зачинення | На різьбі |
| Тип перемішування | Сітка |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 230 ₴
