-3%Натуральна добавка Doctor's Best CoQ10 200 mg with BioPerine, 60 гелевих вегакапсул
- Готово до відправки
- Код: CN5314
1 520 ₴
1 480 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Doctor's Best High Absorption CoQ10 with Bioperine:
- нейтралізація вільних радикалів;
- підтримання здоров'я серця;
- поліпшення клітинного дихання;
- підвищення витривалості;
- поліпшення загального самопочуття;
- допомога у відновленні після тренувань.
У складі добавки - коензим Q10 і біоперін (екстракт чорного перцю). При дотриманні всіх рекомендацій продукт не викликає побічних ефектів.
Як приймати Doctor's Best High Absorption CoQ10 with Bioperine
Виробник рекомендує приймати по одній капсулі один раз на день під час їжі. Кожну капсулу потрібно ковтати цілими, при необхідності запиваючи невеликою кількістю води. Не приймайте більше однієї порції на добу. Не є лікарським засобом.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 вегакапсула |
|---|---|
| Коензим Q10 ( убихинон) | 200 мг |
| Екстракт чорного перцю (Piper nigrum) (фрукти) (стандартизовано для вмісту 95% піперину) (BioPerine) | 5 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| соняшникова олія, гелева капсула (харчовий крохмаль модифікований, гліцерин, карагінан, вода очищена), жовтий бджолиний віск, лецитин соняшнику |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 1 гелева вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Капсулі, Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 480 ₴
