
Вітаміни та мінерали BioTech Multivitamin for Men, 60 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN214
765 ₴
- +380 (63) 691-01-95
BioTech Multivitamin for MEN – це високоякісний вітамінний комплекс, який був розроблений спеціально для чоловіків. У складі добавки містяться лише корисні компоненти, вітаміни та мінерали, амінокислоти та кислоти. При активних фізичних навантаженнях у організмі руйнується білки, майже 90%. Для відновлення необхідно приймати амінокислоти, які є основними будівельними блоками білка. При розробці препарату було враховано особливості чоловічого організму, таким чином добавка є повноцінною спеціалізованою чоловічою формулою. У складі не міститься шкідливих, малоактивних компонентів, барвників та консервантів. Оскільки вітаміни та мінерали, як і амінокислоти не можуть вироблятися організмом самостійно, вони потрапляють до нього з продуктами харчування. Але на сьогоднішній день фрукти та овочі, в яких міститься максимальна кількість вітамінів, подаються обробці добрив та пестицидів. Висока концентрація шкідливих речовин при обробці овочів і фруктів вбирається в них, що руйнує кількість поживних речовин. Також при термічній обробці продуктів вони ще більше втрачають свою поживну цінність. Таким чином, вживаючи в щоденному раціоні овочі та фрукти, все одно неможливо досягти їх оптимального вмісту.
Призначення BioTech Multivitamin for MEN:
- зміцнення імунної системи, - покращення обмінних процесів в організмі - зміцнення м'язової мускулатури, та досягнення рельєфності - підвищення силових показників та фізичних результатів - підтримка центральної нервової системи
Активні компоненти BioTech Multivitamin for MEN:
В основі даного комплексу містяться вітаміни групи А, С, D, Е та особливості В. Вітаміни BioTech відмінно доповнюють ваш денний раціон та забезпечать поживний баланс. Корисні речовини, що містяться в добавці, виготовлені на основі екстрактів овочів та фруктів. Вітамінні комплекси створюються з метою заповнити нестачу корисних речовин, особливо мінералів та вітамінів. Численні дослідження препарату підтвердили його дієвість та вплив на зміцнення імунної системи.
Переваги BioTech Multivitamin for MEN:
- підживлення організму необхідними поживними речовинами, для забезпечення повної працездатності; - запобігає процесу старіння організму; - препарат відмінно підійде під час вуглеводного режиму харчування; - покращує будову м'язових волокон за рахунок вмісту амінокислот.
Рекомендації щодо прийому BioTech Multivitamin for MEN:
Рекомендується вживати щодня по 2 таблетки під час їди. Оптимальний час прийому: одна таблетка вранці, під час сніданку та друга під час вечері.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 таблетки |
|---|
| Вітамін A | 1500 мкг |
| Вітамін C | 300 мг |
| Вітамін D | 5 мкг |
| Вітамін E | 100 мг |
| Вітамін В1 | 50 мг |
| Вітамін В2 | 40 мг |
| Вітамін В3 | 50 мг |
| Вітамін В4 | 10 мг |
| Вітамін B6 | 25 мг |
| Вітамін В7 | 300 мкг |
| Вітамін В8 | 10 мг |
| Вітамін В9 | 400 мкг |
| Вітамін B12 | 50 мкг |
| Кальцій | 200 мг |
| Магній | 100 мг |
| Бор | 2 мг |
| Цинк | 25 мг |
| Мідь | 2 мг |
| Марганець | 2 мг |
| Кремній | 4 мг |
| Хром | 120 мкг |
| Селен | 200 мкг |
| Йод | 150 мкг |
| L-Глютамін | 60 мг |
| DL-Метіонін | 10 мг |
| L-Аргінін | 10 мг |
| L-Карнітін тартрат | 10 мг |
| Таурін | 10 мг |
| Альфа-ліпоєва кислота | 25 мг |
| Екстракт зеленого чаю (листя) | 10 мг |
| Паростки пшениці | 20 мг |
| Спіруліна | 20 мг |
| Петрушка | 20 мг |
| Журавлинний порошок | 20 мг |
| Лікопен | 950 мкг |
| Лютеїн | 950 мкг |
| Цитрусові біофлавоноїди | 10 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза), карбонат кальцію, L-аскорбінова кислота, DL-альфа-токоферилацетат, оксид магнію, мононітрат тіаміну, L-глутамін, Пантотенат D-кальція, нікотинамід, рибофлавін, селеном оксид цинку, гідрохлорид піридоксину, альфа-ліпоєва кислота, цитрусовий ауранцій (екстракт з плодів), бітартрат холіну, засоби проти спостереження (стеаринова кислота, магнію стеарат), порошок трави пшениці (Triticum aestivum), порошок петрушки (плід Vaccinium macrocarpon), лікопін, лютеїн, ретинілацетат, борна кислота, DL-метіонін, L-аргінін, тартрат L-карнітину, таурин, інозитол, екстракт листя зеленого чаю (Camellia sinensis), діоксид кремнію, сульфат міді, сульф ціанокобаламін, холекальциферол, хлорид хрому, птероїлмоноглутамінова кислота, біотин, йодид калію. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 2 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Рослинні компоненти, Амінокислоти |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Країна виробника | Угорщина |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для імунної системи, Для набору м'язової маси, Для нервової системи, Для підвищення витривалості |
| Підлога | Чоловічий |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 765 ₴
