
Препарат для суглобів і зв'язок BioTech Hyaluronic and Collagen, 30 капсул
- Готово до відправки
- Код: CN1867
450 ₴
- +380 (63) 691-01-95
BioTech Hyaluronic and Collagen – це добавка, до складу якої входять гіалуронова кислота та колаген. Ці речовини призначені для підтримки шкіри, еластичності зв'язок та суглобів.
Особливості BioTech Hyaluronic and Collagen:
- Стимуляція вироблення сполучної тканини.
- Підтримка еластичності зв'язок.
- Підтримка суглобів.
- Стимуляція синтезу синовіальної рідини.
- Підтримка еластичності шкіри.
Основа добавки - поєднання колагену та гіалуронової кислоти. Препарат має високу біодоступність.
Переваги BioTech Hyaluronic and Collagen:
- містить колаген та гіалуронову кислоту.
- Зручна для ковтання форма таблеток.
- Висока біодоступність.
Ця добавка поєднує два ключові компоненти для підтримки сполучних тканин.
Як приймати BioTech Hyaluronic and Collagen:
Добавку слід вживати щодня, по 1 капсулі двічі на день. Запивайте капсули достатньою кількістю води. Добавка не є альтернативою збалансованому раціону, застосовуйте її лише як доповнення до свого раціону. Не приймати більше двох капсул на добу. Зберігати добавку необхідно у щільно закритій оригінальній упаковці, у недоступному для дітей місці. Бережіть від попадання вологи та нагрівання.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 капсули |
|---|---|
| Гіалуронова кислота | 60 мг |
| Колаген | 280 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| соєва олія, желатин, зволожувач (гліцерин), очищена вода, барвник (оксид заліза)], рибний колаген, гіалуронат натрію, глазуруючий агент (білий бджолиний віск), емульгатор (лецитин), антиоксидант (DL-альфа-токоферол) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Угорщина |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 15 |
| Призначення | Для опорно-рухового апарату, Для суглобів |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 450 ₴
