-24%влевовправо
Креатин Progress Nutrition Creatine Monohydrate, 500 грам
- Готово до відправки
- Код: CN5361
785 ₴
600 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Progress Nutrition Creatine Monohydrate:
- підвищення витривалості;
- збільшення одноповторного максимуму;
- зменшення втоми;
- допомога в нарощуванні м'язової маси;
- скорочення періоду відновлення;
- підвищення ефективності силових тренувань.
У складі добавки - тільки моногідрат креатину. Виробник гарантує безпеку продукту при дотриманні всіх рекомендацій.
Як приймати Progress Nutrition Creatine Monohydrate
Приймайте по одній порції один раз в день. У дні тренувань - за півгодини до початку тренувальної сесії, в інші дні - з ранку натщесерце. Щоб приготувати один напій, розчиніть порцію креатину в 300 мл води або солодкого соку. Для кращих результатів можете приймати креатин разом з бета-аланином. Не перевищуйте рекомендовану добову норму.
Склад товару:
| Харчова цінність | 3,4 грам |
|---|---|
| Мікронізованих креатин моногідрат | 3400 мг |
| - креатин | 3000 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| 100% мікронізований креатин моногідрат |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | progress nutrition |
| Вага | 500 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота у пакунку | 15 см. |
| Вміст порції | 3.4 грами |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 12 см |
| Країна виробника | Угорщина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 147 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 12 см |
- Ціна: 600 ₴

