
Передтренувальний комплекс AMIX Performance Rock´s Gel XXL with Caffeine, 65 грам - Кола
- Готово до відправки
- Код: CN9904-2
80 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Amix Nutrition Performance Rock's Gel XXL з Caffeine - це надзвичайно швидке джерело енергії з комплексом вуглеводів, мінералів, вітаміну С та кофеїну.
Особливості:
- Підвищення енергетичного потенціалу організму
- Поповнення запасів глікогену
- Підвищення витривалості
- Поліпшення кровопостачання організму
- Підтримка роботи серцево-судинної системи
- Забезпечення нормального м'язового скорочення
Rock's Gel XXL Caffeine ідеально підходить для витривалих спортсменів, яким потрібна постійна енергія для участі у змаганнях чи тривалих тренуваннях. Це гелі з кофеїном, які дають енергію, необхідну зусиль тривалістю понад 3 години.
Як приймати:
Приймати до або під час фізичної активності. Запивати велику кількість води. Приймати макс. 2 гелі на день.
Склад товару:
| Харчова цінність | 65 грам |
|---|---|
| Калорії | 159 ккал |
| Жири | 0 г |
| - насичені | 0 г |
| Вуглеводи | 39 г |
| - цукор | 32 г |
| Натрій | 160 мг |
| Калій | 80 мг |
| Вітамін C (аскорбінова кислота) | 160 мг |
| Кофеїн | 180 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Сахароза, вода, фруктоза, декстроза, мальтодекстрин, ізомальтулоза 3,1% (Palatinosa), Fibersol-2 (стійкий до травлення мальтодекстрин) 3,1%, загусник: ксантан, регулятор кислотності: лимонна кислота, консерванти: сорбат калію, ; підкислювач: яблучна кислота, ароматизатор |
| Склад може відрізнятися залежно від смаку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Вага | 65 г |
| Смак | Кола |
| Форма випуску | Гель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.065 кг |
| Висота у пакунку | 12 см. |
| Вміст порції | 65 грамів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Добавки | Вітаміни, Кофеїн, Мінерали |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 1 |
| Призначення | Для травлення, Для підвищення витривалості, Для серцево-судинної системи, Для енергії і бадьорості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 1 см |
- Ціна: 80 ₴
