-15%Рукавички для фітнесу Power System PS-2700, Grey/White - L
- Готово до відправки
- Код: CN4617-4
870 ₴
740 ₴
+380 (66) 416-42-47
- +380 (63) 691-01-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рукавички Power System PS-2700 збільшують ймовірність контакту з грифом штанги. Оскільки руки стають спітнілими під час тренування, вони можуть ковзати і призвести до травм, особливо якщо ви тримаєте тяжкості.
Використання рукавичок для фітнесу під час тренування допоможе вам уникнути всіляких травм та максимально убезпечити ваше тренування.
Рукавички допомагають запобігти появі мозолів та перешкоджають ковзанню рук по грифу штанги та робочій поверхні тренажера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Розмір | L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота у пакунку | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Колір | Білий, Сірий |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в упаковці | 4 см |
- Ціна: 740 ₴
